A Travellerspoint blog

Last night..

Whoopswhoops!

Nädalavahetusel oli sünnipäeva/ärasaatmispidu, mis oli väga tore ja suured tänksjud kõigile, et musid olid ja kohale tulid)) Järgmine aasta olen samal ajal tagasi ning tuleb welcome-back party : )) Prepare..

..

Aga täna siis viimane õhtu koduš, tegin endale eelmine nädal kavala plaani, et vähemalt kolm päeva enne sõitu juba hakkan vaikselt asju pakkima- tüüpiline plaan-mis-on-teoorias-hea-aga-välja-kunagi-ei-tule. Nii ma siis lükkasin seda pakkimist kuni viimasele õhtule. Kell on pool 12 ja vähemalt nüüd on 2 suurt baggage't ja 2 käsikohvrit asju ja mida kõike huvitavat täis. Sohvi läks ilusti kohvrisse magama, võtaks ta suurima heameelega kaasa)) ja Reksu ka.. : (((
Kõige rohkem ma tahaks oma nunnusid loomi kaasa võtta. Reksu käis eile opil ja ta on niiiiiiiiiii kurb ja õnnetu, et ma üldse ei tahaks nende pärast ära minna : ((((( No can do((
sofi

sofi

Endiselt mul pole ärevust ega ühtegi muud defineeritavat tunnet, mis viimase õhtu peale võiks juba tekkida. Võib-olla siis homme..

Tsau-pakaa, lähen tudun oma viimast ööd koduš. (seda välja kirjutada on küll natuke scary..)

Posted by ajshanghai 13:23 Archived in Estonia

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint