A Travellerspoint blog

Estonia 爱沙尼亚

13-14-15-16oct

Neljapäevane koolipäev on läbi.. üks päev ja this is friday) Mõnusalt läksin kolmapäeva õhtul 11st magama ja mõnus uni oli.. Ainult, et öösel karjusid mingid taunikud indoneeslased koridoris ja teise korruse naaber ka korraldas mingit puhkpillide festivali .. aga muu oli okei.. Mu esimene EESTI sõber tuli businessi kohtumisele Hiina ja Shanghaisse ka, niiet sain temaga õhtul kokku ja käisime M2-s, mingi järjekordne klubi. Ilmselt kolma-ja neljapäevad on kill-me muusika päevad, sest see smash-up muusika, mis see dj sealt jälle välja keerutas oli kõrvu tappev. Head laulud sakib kõik ära. Nii äge oli vahelduseks eesti keeles rääkida, kuigi ma juba räägin nagu mingi välis-eestlane. Ebareaalne, ennem ei oskanud lauseid õigesti moodustada, nüüd oskan veel vähem..

Anyhow.. jõudsin 5ajal koju ja 8.40 algasid loengud. Äratuse suutsin edasi lükata ja Banke kirjutas mulle 8.45 texti, et kas ma jõudsin tundi? :D Maaailma-kiirem-ülesse-ärkamine-hambapesu-riidesse ja 20minuti pärast olin tunnis)) Pärast tunde oli tutoriga kokkusaamine ja juba tunnen, et progress on olnud))Jeiiiii))) Täna rääkisime enamuse ajast- või no mina rääkisin HIINA keeles - erinevatel teemadel)) Ja nüüd on 休息一会儿。。(puhkan natuke..)

Reede õhtul läksime Banke ja Basadiga D10sse, (sest Elan töötab ju seal ja siis me läksime teda peale korjama..) Natuke olime seal.. siis läksin oma Eesti sõpradele järgi French Concessioni paika. Banke, Basadi, Elena läksid ühte baari, kus Banke käinud on ja tahtsime ise ka kohale minna ja näha, miks Banke kohta kiitis ja lihtsalt uusi kohti näha.. Niiet sõitsin taxistiga eesti sõpradele järgi, tulen taksost välja.. ja voila, mu sõber (kellega ma klubis kohtusin, UK poiss) on täpselt samal õhtul, samal ajal, samas kohas, SHANGHAIS, kus on 20miljonit inimest. Nagu WTF?! Ma olin nii üllatunud, et ei osanud midagi arvata.. ebareaalne noh. Niiet päris ei kohtu siis samade inimestega... Võtsin oma eestlased takso peale, läksime Banke baari... Baari minek on väga imelikus kohas.. Pead sisenema hotelli kõrvalt, igalpool on prügi ja öka, aga kui baari sisse jõuad on väga mõnus ja comfy.. Niiet eelarvamused tuleb kõrvale jätta)) Craft bar oli koha nimi.. vist?! Kui teised lahkusid koju, siis läksime Elena ja Priiduga (esimene eesti sõber siin:D) Club88-sse ja poole hommiku ajal poidjom koju.
P1080667.jpgP1080672.jpgP1080674.jpgP1080681.jpgP1080684.jpgP1080686.jpgP1080696.jpgP1080697.jpgP1080706.jpg

Laupäev läksime Patricku ja eestlastega Shanghai suurimasse marketikohta. Shanghai Technology and Science Museumi metroopeatuses, mingi miljon poodi jälle, kõik üritavad endale sind krabada ja kõike maha parseldada..Best price for you.. Best quality.. .Teised ostsid suveniire ja riideid ja papusid ja mida kõike veel....Pärast shoppingut kõndisime natuke 人民广场。。(People’s Square’l ) ringi ja estonskid läksid tagasi hotelli, homme lendavad tagasi Eesti.. Not meeeee)))) käisin ise natuke linnas veel ringi ja päev keris kiirelt õhtusse..

Äge oli vahelduseks eesti keeles rääkida, isegi vaid need kaks päeva. Samas on juba plaanitud uued kohtumised teiste eestlasega, kes tulevad oktoobris, novembris ja detsembris siia, niiet iga kuu üks-kaks kohtumist, mis on natuke unreal, sest minul käib rohkem külalisi kui teistel rahvustel, keda on maailmas mitumitu korda rohkem:))

P1080665.jpgP1080660.jpg
Õhtul oli järjekordne Elena promo-pidu "WHO runs this world.... Gööörlz"... Naistele sissepääs tasuta, kingitused, šampus jne...sest naiste pidu oli... Niiet lähme oma (lemmik/kohustuslikku) kluppi D10...Iga kord kui Elena promo-pidu on, peab ta varakult kohale minema, niiet läksime temaga 10.30ks kaasa. No veitssss igav oli alguses. Niiet helistasin Krissule, mis ta oma ägedas Hollandis teeb ja saatsin teistele china-sõpradele sõnumeid, et tulgu ruttu kluppi. Mingi aeg oli klubi rahvast täis ja siis jälle tühi ja niimoodi vooludena need inimesed olid seal. Ja meie olime terve õhtu seal. Järgmistel kordadel enne 12t pole sinna mõtet minna.. Ma suutsin juba nii ära väsida kella 1ks, et tahtsin kohe koju minna, aga mu UK sõps tuli sinna ja siis ma sain terve õhtu temaga vähemalt tantsida..Aga because of ma olen 3 õhtut järjest väljas käinud, siis kell 3 ma olin tõeliselt kutu-piilu ja natuke veel tantsisime ja tulime 4 ajal koju..

Aga meanwhile klubis olles sain ka kaks kingitust:)) Ühe oma tantsimise eest ja ma ei tea mille eest ma teise kingituse sain, aga 'ei' ei ütle, niiet danke:))
Ühe kingitusena sain kõrvaklapid ja teine kingitus on selline komplekt, kus oli nt veiniavaja ja muud asjad, mille nimetused mul hetkel meelde ei tule.. vaadake pilte parem..
P1080714.jpgP1080715.jpgP1080712.jpg

Hommikul oli ikka väga väsinud olla, aga pärast brunchi läks asi paremaks. Pühapäeva tipp-saavutusteks on pesu pesemine ja pool päeva õppimist... Järgmine nädal on mõnusalt lühike.. esmasp-teisip on kool ja siis on vacation 休息:))

Pilte erinevatelt lõunasöökidelt ja snäkkidest..
P1080709.jpgP1080710.jpgIMG_0772.jpgIMG_0771.jpgIMG_0769.jpgIMG_0768.jpgIMG_0739.jpgIMG_0737.jpgIMG_0734.jpgIMG_0732.jpg
IMG_0717.jpgIMG_0715.jpgIMG_0718.jpgIMG_0720.jpgIMG_0723.jpg

JA niisama random pilte, kui linnas olen käinud..
See Hello Kitty-teema on nii popp, isegi mu mango jääjoogile pandud kilel on väike Kitty, saying:
IMG_0724.jpg
IMG_0764.jpgIMG_0763.jpgIMG_0748.jpgIMG_0730.jpgIMG_0727.jpgIMG_0728.jpg
LOOOOOOVE the shoes, väga hea, et neil viimane jalanumber on 39 kui sedagi üldse on. Muidu oleks väga raske poest tühjade kätega lahkuda:D
xx

Posted by ajshanghai 20:24 Archived in Estonia

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

kuule iga kord, kui ma su söögipilte vaatan, siis muutun kadedaks - meie omadel on siin rahvustoit friikartulid ja võileivad! Saada mulle konteiner nende hõrgutistega pliis! :D

by Krissu

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint