A Travellerspoint blog

Le jõulud tulevad..

圣诞节来了。。。

我的哥哥来上海看我。。,所以,我没有时间写 在这儿, 不好意思。。

Erkki oli mul külas kaks nädalat, niiet no time for blog..

Külastasime mitut muuseumi. Science and Technology museumis veetsime üle viie tunni, olime viimased lahkujad, terve muuseum oli juba pime ja tuled kustus, aga meil oleks veel tund seal läinud, et kõik üle vaadata...Le super interesting oli.. Kirjutan teine kord täpsemalt, mis teemalised saalid seal olid ja kui mitumitumitu miljonit see muuseumike maksma läks... ja pilte näeb ka hiljem..))

Aga praegu ma teen hoopis pildi-sissekande jõulu-hullusest...
Kui nädal tagasi ei näinud ma kuskil linnapildis ühtegi lambikest,jõuluehet jne, siis nüüd paar päeva tagasi ringi käies olid kõik hulluks läinud. Pargid ja puud ehitud ja poed on jõuluvanadest pungil..Jõulutulekesed, kaunistused, kujukesed, jõuluvanad, päkapikud, imelikud mütsikesed, kalendrid jnejnejne... kõike mida... Ja käisin Häagen-Dazs's ja teenindajatel oli ühtne riietus päkapikukostüüm.. Ma ei tea, kas see pidi olema nagu nunnu kostüümike või hot.. Tundus weird pigem.. Aga no ma ei judge'i kedagi..

Aga mingit detsembri/jõulu/talvetunnet pole what-so-ever...
Esmaspäev oli mõnusad +23 ja päike paistis.. loomulikult ilus ilm oli järgmiseks päevaks haihtunud, kui hommikul ärgates ja aknast välja vaadates peksis vihm vastu akent ja 11 kraadi ja külm tuul tervitasid mind.. Le mitte mõnna... Aga ainult 1 päev oli vihm ja nüüd läheb tagasi normaalsusesse see ilm... niiet no worries.. all iz good..

P1100009.jpgIMG_1235.jpgIMG_1232.jpgIMG_1231.jpgIMG_1229.jpgIMG_1176.jpgIMG_1175.jpgIMG_1174.jpgIMG_1173.jpgIMG_1172.jpg

IMG_1309.jpg

Posted by ajshanghai 06:47 Archived in China

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint