A Travellerspoint blog

一个欧洲饭馆。。

十二月

ILUSAT DETSEMBRIT!
IMG_1295.jpg
Läksin nädala lõpus tavapäraselt oma puuviljamarketile, et uueks nädalaks süüa varuda ja voila- le maasikad. Ma väga ei uskunud, et need magusad on, niiet ostsin ainult kaks proovimiseks. Eksisin- le maailma magusamad. Detsembri alguses. Ei tea, kust nad selle maasika hooaja välja võlusid. Kuna välimus on nagu plastmassist perfect maasikas, siis ma loodan, et ma mingit keemiat ei söö, sest nüüd ma ostan mango asemel maasikaid.
Simple things that matter))

IMG_1323.jpgIMG_1322.jpg

Ja Banksi tuttav tuli L-Hiinast paariks päevaks külla ja käisime linnas ringi. Ta on Shanghais elanud kolm aastat ja räägib hiina keelt hullemini kui meie. Seriously? + ta on kõigekõige kaebajam inimene, kellega mul elu sees au on olnud kohtuda. Seriously. Me olime vast 4-5h koos ja ma katkestasin oma 'kui mitu korda ta kaebab asjade üle-listi' kuskil 30 järjekordse asja/olukorra juures. OMG. Pärast tsiki lahkumist sain teada, et mõnusasti kaebas minu üle ka. : D Tänks. Ei võtnud südamesse, sorry. Ta oli vingu-pingu, sest menüüs oli tema toit maha võetud, sest taksojuhid/müüjad/kelnerid ei saanud inglise keelest aru (võiks vähemalt basicu keelegi kolme aastaga ära õppida), kaebles, et Banke on nii ära muutunud ja me oleme halb mõju vms?! kaebles et SHN on nii kole linn ja must ja lärmakas jne. (ja miks sa siia tulla siis tahad?) jne jne jne, ma ei mäleta enam seda listi, sest see on lõputu.. You get the point..
Aga no see jutt, mis suust välja tuli oleks küll eraldi sissekannet väärt.Anyways... besides kaeblemise ja constantly vingumise.. käisime kuskil european köögi moodi restoranis söömas ja voila, menüüs olid tacod, kuhu kõrvale toodi juustu ja hapukoort.. Haven't seen that for a while..)

IMG_1314.jpgIMG_1312.jpgIMG_1315.jpgIMG_1316.jpg

Käisime Xuhui piirkonnas suures a'la hulgilaos ringi ja leidsin 'imported goods' osakonna. Leidsin enda krõbuskeid ja european müslit ja kõike toredat. Ja eriti toredad olid hinnad. Imported goods on ilmselgelt siin-7400km Eestist eemal- tõeline luksus.
Nt. üks šokolaad (ei-mäleta-nime-müüakse-Eestis-igalpool) 100g maksis 9.5euri. HELLÕU.
Vähemalt sain müsli ja krõbuskid (ei mitte koerakrõbuskid) tavapärase hinnaga kätte, ei peagi hommikusöögiks riisi ja nuudleid kogu aeg sööma))

Aga ma tagasi õppima ja 睡觉。。
IMG_1239.jpgIMG_1247.jpgIMG_1303.jpg

Posted by ajshanghai 08:50 Archived in China

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint